Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Astor Trafo - Kalen Grup

Astor Trafo – Kalen Grup

 Astor Trafo

Astor Trafo yerli üretim olarak dünya standartlarında üretim yapabilen TSE ve uluslar arası belgeler dahil tüm sertifikaları bulunan yerli transformatör markamızdır. 36 kv gerilim ve 5000 kVa düzeylerine kadar giriş ve çıkış değerleri değiştirilebilir. Yağlı tip trafolarda işlem sırasında oluşan ısı dışarıya yağ ile taşınmaktadır.

Hermetik yağlı tip trafolarda 25 – 5000 kVA güç aralığında 3 veya tek fazlı olmak üzere otomatik kademe değiştiricili ve dahili soğutmalı trafolar haricen veya dahilen kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu tip trafolarımızda yağ, havayla temas etmediği için belirli periyotlarda yağ değişimi gerekmemektedir.

Astor Trafo Çeşitleri

  • Yağlı Tip Dağıtım Transformatörleri
  • Kuru Tip Transformatörler
  • Güç Transformatörleri
  • Özel Tip Transformatörler

olmak üzere satışı ile ilgilendiğimiz 4 tip trafomuz mevcuttur. Tüm çeşitlerin üretim tipine göre ölçüleri bulunmaktadır.Yerine ve şartnameye en uygun trafo bilgisi ve teklifi almak için lütfen bizimle iletişme geçiniz.

Astor Trafo Fiyatları

Trafo ölçülerine, çekeceği yük boyutuna göre göre fiyatlar değişmektedir. Aynı zamanda hücre + köşk satışı da yapılmaktadır.  Aşağıda ki linklerden web sayfamızda bulunan fiyat listelerini inceleyebilirsiniz. Bunun dışında teklif almak için doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Astor Fiyat Listesi 

ASTOR Fiyat Listesi (Hücre + Köşk)

Fiyat Teklifi ve İletişim

Konuyla ilgili olarak bize mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Ürün ihtiyaçlarınız için teklifi aynı gün içerisinde veriyoruz.

0 (312) 267 33 00 veya info@kalengrup.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.