Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İzole Halı

İzole halı veya yalıtkan paspas iş güvenliği ekipmanları arasında yeni sayılabilecek ve olası elektrik kazalarına karşı artık enerji idaresinin şart koştuğu bir  iş güvenliği ekipmanıdır. İzole halı teknik ismiyle “Dielektrik kauçuklu Levha” özellikle pano çalışması esnasında yaşanabilecek iş kazalarına minimum seviyeye indirerek insan hayatına değer kazandırmaktadır. Özellikle izole halı ürünlerinde Ankara veya İzmir bölgesinde, 1 kv – 36 kv izole halı fiyatları konusunda firmamızdan mutlaka teklif alınız.

İzole Halı Ürün Özellikleri

  • Ürün tamamen kauçuk malzeme kullanarak yapılmaktadır.
  • Çeşitlerine göre 50.000 Volt seviyesine kadar %100 koruma sağlar.
  • Dayanıklıdır ve esnektir. Aynı zamanda ayak altından kaymaz. Isı ve neme dayanıklıdır. Kolay kolay deforme olmaz.

İzole Halı Kullanım Alanları

Alçak gerilim makine ve teçhizat önlerinde, orta gerilim pano önlerinde veya önünde işlem yapılacak elektrik geçen herhangi bir panonun önünde kullanılır. Aynı zamanda yüksek gerilim alanlarında pano önlerinde kullanılmaktadır. İzole halı standartları da kullanım alanlarına göre değişmektedir.

İzole halı yönetmeliğine göre kullanılması kanunen zorunludur. Islaklık veya nem çekmediğinden izole halı her koşulda rahatlıkla uygulanabilir. İş güvenliği temel prensibine göre ise kazayı önleyecek her malzeme zorunludur.Bütün ürünlerimiz 3mm kalınlığındadır.TS 5119 EN 60243-1 Standardına uygundur. 20kV TSE Test Raporludur.

Ayrıca Çevre Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yayınladığı  yönetmeliğe buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diğer çözümlere göre çok daha pratiktir ve insan sağlığı için çok daha fazla güvenlidir. Özellikle konu elektrik olunca insan hayatı riske edilemez. Tam anlamıyla koruma sağlanmalıdır. Daha önce kullanıldığı gibi tahta, plastik kullanmak yönetmeliğe uygun olmadığı gibi insan hayatı açısından ciddi derecede tehlikelidir.

İzole Halı Fiyatları

Yalıtkan paspas, metrekaresine, kalınlığına göre fiyatlandırılmaktadır. Size uygun izole halı pano boyutunuz kadar olacaktır.

İhtiyacınızı daha kolay tespit edebilmek ve size doğru ürün konusunda yardımcı olabilmemiz açısından lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kullanacağınız alanın ve projenizin özelliklerini bize söylerseniz gerek yönetmelik konusunda gerek ürün konusunda kesinlikle sıkıntı yaşamazsınız. Aynı zamanda sadece yalıtkan paspas olarak değil pek çok farklı ürünleri bulundurduğumuz ürün seçeneklerimiz arasından ihtiyaçlarınız için en uygun fiyatları talep edebilirsiniz.

Bir diğer ürünümüzü de inceleyebilirsiniz : İzole Eldiven

Fiyat Teklifi İçin İletişime Geçiniz

0 (312) 267 33 00

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.