Kalen Enerji'den Kuruluş Yıldönümü Yemeği - Kalen Grup

Kalen Enerji’den Kuruluş Yıldönümü Yemeği

Elektrik ve elektrik ekipmanları sektöründe geniş ürün yelpazesi, tecrübeli kadrosu, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile öncü bir firma olan Kalen Enerji, kuruluş yıl dönümünü düzenlenen moral yemeği ile kutladı. Yıl dönümü nedeniyle düzenlenen yemekte Kalen Enerji’nin Yönetim Kurulu ve personeller katıldı.

ÖZTÜRK: BUGÜN VARIZ VE VAR OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen moral yemeğinde Polatlılı Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Öztürk ve Onur Öztürk konuşma gerçekleştirdi. Ömer Öztürk konuşmasına annesi Döndü Öztürk ve ağabeyi Onur Öztürk’e teşekkür ederek başladığı konuşmasında, ““Zor günler mücadele ile aşılır. Hiçbir zaman zorluklardan korkmayın, her zorluğun insanlara kattığı mükemmel değerler vardır. Geçmişte yaşadığımız zorlukların kazandırdığı değerler sayesinde bugün varız ve var olmaya devam edeceğiz. Aynı yolu yürümeye devam ettiğimiz ve yol ayrımına girdiğimiz bütün çalışanlarımıza Kalen Enerji’ye olan katkılarından dolayı teşekkür ederim. Kalen Enerji olarak Hayata Enerji Katmaya devam edeceğiz.” dedi. Onur Öztürk ise Kalen Enerji’nin tüm çalışanlarına teşekkür ettiğini belirterek “Önümüz gelecek. Kalen Enerji her yerde olmaya devam edecek” dedi.

ÇALIŞANLAR MORAL DEPOLADI

Birçok ürünün ana bayisi olduğu gibi, aynı zamanda imalatını yaptığı ve talep doğrultusunda tedarik ettiği ürünlerini müşterilerine sunan Kalen Enerji’nin bu özel yemeği, fasıl ekibinin eğlenceli müzikleriyle devam etti. Kalen enerji çalışanları bu özel yemekle hem eğlendi hem de moral depoladı.

KALEN ENERJİ BİLGİ VE PERSONELİNE YATIRIM YAPIYOR

Kalen Enerji; Live Consulting& Academy’nin Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olan “Pazarlama ve Satış Okulu” ile düzenlediği “Satış – Pazarlama ve İkna Yöntemleri” adlı eğitimine katıldı. Kızılcahamam Çam Otel’de gerçekleştirilen, moderatörlüğünü ise “Pazarlama ve Satış Okulu” yöneticisi Sinan Ergin ve Tuğba Yapıcı’nın gerçekleştirdiği “Pazarlama ve İkna Yöntemleri” isimli eğitime katılanların arasında Yönetim Kurulu üyeleri Onur Öztürk ve Ömer Öztürk de yer aldı.

KALEN ENERJİ İLE REÇBER KABLO ARASINDA GÜÇ BİRLİĞİ

Sektöründe en iyi markalar ile kurduğu güçlü bağlar ve distribütörlükleri sayesinde en çok tercih edilen firmalardan biri olanKalen Enerji’nin çalışanlarına; Reçber Kablo Yurt İçi Satış Yöneticisi Oktay HAKVERDİ’nin “Zayıf Akım Kablo Ürünleri” hakkında bilgi verdiği eğitim düzenledi. Kalen Enerji; müşteri memnuniyetini amaçlayan satışları ve satış sonrası hizmetleri ile kuruluşundan bugüne kadar kalite ve dürüstlük prensibinden ödün vermeden faaliyetlerini devam ettirirken, yenilikçi yaklaşımı ve maksimum memnuniyet esasıyla hizmet vermektir. Haber/TEVFİK EMRE EFE

Kaynak: https://www.polatlipostasi.com/kalen-enerjiden-kurulus-yildonumu-yemegi/