Kurumsal - Kalen Grup

Kurumsal

Kalen Grup A.Ş.

Hakkımızda

0 +
Saha Çalışanı
8000 m2
Stok Alanı
400 +
Müşteri

Kalen Grup Enerji A.Ş. olarak gösterdiğimiz yüksek performansla kurulduğumuz günden beri enerji sektörünün lider firmalarından biriyiz. Ana hedefimiz ülkemizin büyüme ve kalkınmasında ihtiyaç duyulan elektrik enerjisini, ülke kaynaklarını verimli bir şekilde kullanarak, en yüksek kalite ile sunmaktır.

Alanlarında en başarılı markalarla kurduğumuz güçlü bağlar sayesinde ulaştığımız 10.000 metrekarelik stok alanı ve 30’dan fazla saha çalışanı ile Türkiye’nin 81 ilinde 600’den fazla müşteriye destek vererek sektöre kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Birçok ürünün ana bayisi olmanın yanı sıra imalatını yaptığımız ve talep doğrultusunda tedarik ettiğimiz ürünler ile hızlı ve kolay ulaşım sağlıyor, ulusal pazarda geniş ve kaliteli ürün grupları ile enerji ve enerji ekipmanlarını içeren birçok ürünü uygun fiyat ve uzman desteğiyle müşterilerimize sunuyoruz.

Dünya markalarına ihracat yapan Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla iş birliğimiz sayesinde, en kaliteli ürünleri güçlü stok, hızlı çözüm ve hızlı teslimat prensibiyle sunuyoruz. Bu yaklaşımla, müşterilerin ihtiyaç duydukları ürünlere erişimini sağlamada büyük rol oynuyoruz.

İş ortaklarımıza en verimli çözümleri ulaştırmak, uzun vadede başarılı iş birlikleri kurmak için alanında tecrübeli kadromuzla, Türkiye’nin 81 ilinde çalışıyoruz.

Grup Şirketleri

1

Grup Şirketleri

Bölge Satış Temsilcilikleri

1

Bölge Satış Temsilcilikleri

Ankara Bölge Temsilcisi

Marmara Bölge Temsilcileri

Ege Bölge Temsilcileri

Akdeniz Bölge Temsilcileri

Karadeniz - Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi

Kurumsal Müşteri Temsilcileri